Kafkas Derneği Kampanyaya Destek Verdi

Sponsor

Sungurlu Kafkas Derneği, genetik kan hastalığı olan ve kemik iliği nakli bekleyen 3 yaşındaki Mustafa Janberk Ağuş ile ilik nakli bekleyen tüm hastalar için Sungurlu Belediyesi’nin öncülüğünde başlatılan kan bağışı kampanyasına destek verdi.

Bir süre önce yapılacak olan kampanyaya bizde Kafkas Derneği olarak, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte destek vereceğimizi söylemiştik diyen Dernek Başkanı Ahmet Özsaray, “Bugün Atatürk Meydanı’na giderek kan ve kök hücre bağışında bulunduk. Rabbim 3 yaşındaki yavrumuz ve diğer hastalarımıza şifa versin” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikTürkAkım Doğalgazda İndirimi Sağlayabilir
Sonraki İçerikEğitim Spor Bölgesel Lig Grubunda 2. Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz