Kafeteryanın Bayramdan Önce Hizmete Açılması Bekleniyor

İlçemiz Kentpark içerisine yapılması planlanan kafeteryanın aksi bir durum olmaması durumunda Ramazan Bayramı'ndan önce hizmete açılması hedefleniyor. Kafeterya İnşaatına ait sözleşme bugün Belediye binasında yüklenici firma ile imzalandı.

Sponsor

İlçemiz Kentpark içerisine yapılması planlanan kafeteryanın aksi bir durum olmaması durumunda Ramazan Bayramı’ndan önce hizmete açılması hedefleniyor.

Yaklaşık 600 metrekare inşaat alanı üzerine yapılacak olan Kafeterya İnşaatına ait sözleşme bugün Belediye binasında yüklenici firma ile imzalandı.

Yer teslimi yapılan kafeteryanın aksi bir durum olmaması durumunda Ramazan Bayramından önce hizmete açılması hedefleniyor.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN ÖNCE VİRÜS SALGINI İÇİN UYARDI, SONRA SÖZ VERDİ
Sonraki İçerikYaşlılarımız Arasın, 7/24 Kapısına Geliriz
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz