Kadir Bey Pide ve Köfte Salonu Açıldı

Sponsor

Kadir Bey Pide ve Köfte Salonu, Karadeniz Pidelerini Sungurluluların hizmetine sunmaya başladı.
Baktat Tesisleri’nde açılan Kadir Bey Pide ve Köfte Salonu’nda Kıymalı, Kavurmalı, Sebzeli, Peynirli ve Kaşarlı Karadeniz pidelerinin yanı sıra Akçaabat Köfte de Sungurluluların hizmetine sunuluyor.

Kadir Bey Pide ve Köfte Salonu’na ayrıca Tavuk Kanat, Tavuk Şiş gibi ızgara çeşitlerinin yanı sıra tatlı olarak da Hamsiköy Sütlaç, Künefe ve Kemalpaşa çıkarılıyor.

Kaliteyi en uygun fiyata vatandaşa sunmanın gayretinde olacaklarını söyleyen işletme yetkilileri, “Göz aldanır damak aldanmaz, pide bizim işimiz. Sungurlulu hemşehrilerimizin aileleriyle birlikte geleceği rahat, modern, hijyenik ve ferah bir ortam oluşturduk. Sungurlu’ya böyle bir mekanı kazandırmanın da mutluluğunu yaşıyoruz” dediler.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyesi Aşure Dağıttı
Sonraki İçerikBelediyeden Tekerlekli Sandalye Yardımı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz