Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” Semineri Düzenlendi

Sponsor

Sungurlu Belediyesi’ nde ‘Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele’ semineri düzenlendi.

Dr. Özlem Damla Yücel’in verdiği seminere Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce, Mükremin Dağaşan ve belediye personeli katıldı.
Sungurlu Belediyesi’ nden yapılan açıklamada, “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının 2030 Kalkınma Planları kapsamında, kadınların kalkınma planına daha etkin bir şekilde katılım sağlamalarına yönelik adımlar atılmaktadır. İl koordinasyon ,İzleme ve Değerlendirme Komisyonun belirlediği projeler doğrultusunda, Belediye hizmet binamızda personelimize “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” semineri düzenlendi” ifadeleri kullanıldı.

Sponsor
Önceki İçerikYaş Sebze ve Meyvede KDV Oranı Düşürülsün!
Sonraki İçerikKANMIŞ MAZBATASINI ALDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz