Kadın Kollarından Kanmış’a Ziyaret

Sponsor

Sungurlu İYİ partili kadınlardan İlçe Başkanlığı görevine seçilen Dursun Kanmış’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Ziyarete Belediye Başkan yardımcısı Sakine Sarıyüce, Belediye Başkanının eşi Vildan Şahiner ve çok sayıda partili kadın katıldı.
İYİ partili kadınlar İlçe Başkanlığı görevine seçilen Dursun Kanmış’a ve yönetimine ziyarette bulunarak, yeni görevlerinde başarılar dilediler.
Tüm kadınlarımızı gücümüze güç katmaya davet ediyoruz diyen İlçe Başkanı Dursun Kanmış, “Kadınlarımızın ziyareti bizleri son derece memnun etmiştir. Bizler onlar oldukları zaman güçlü oluyoruz” dedi.

Kanmış,” Partili kadınlarımızın yapmış oldukları ziyaretten dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kadınlarımızın yeri partimiz de hep en üst seviye de olacaktır” diye konuştu.
İlçe Başkanı Dursun Kanmış, ziyarete gelen bayanlara 8 Mart kadınlar günü münasebetiyle jestte bulunarak çiçek taktim etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMYO’dan “Kadınca Yaşamak” Paneli
Sonraki İçerik“İSTİKLAL MARŞIMIZ KUTLU BİR ESERİDİR”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz