Jandarma ve AFAD Arama Çalışmalarına Başladı

Bursa Uludağ'da yoğun sis ve tipi nedeniyle yönlerini kaybeden 6 dağcının kurtarılması için jandarma ve AFAD ekipleri, çalışma başlattı.

Sponsor

Jandarma ve AFAD Arama Çalışmalarına Başladı

Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ’dan kent merkezine inmek için yola çıkan 6 dağcı, yoğun sis ve tipi nedeniyle Sarıalan Mevkii’nde yönlerini kaybetti. Dağcılar, telefonla jandarmayı arayıp, yardım istedi. Kar kalınlığının oteller bölgesinde 70 santimetreye ulaştığı Uludağ’da kaybolan dağcıları bulmak için jandarmave AFAD ekipleri, harekete geçti.

Yoğun sis ve tipinin arama çalışmalarını zorlaştırdığı belirtildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik2018 Yılında Satılacak En İyi 10 Otomobil Motoru
Sonraki İçerikMustafa Sandal’dan Bitcoin Ödüllü Yarışma!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz