JANDARMA SİLAH KAÇAKÇILARINA GÖZ AÇTIRMIYOR

Sponsor

Sungurlu İlçe Jandarma Komutanlığı Sungurlu’da bağlı bir köyde yaptığı operasyonda çok sayıda ruhsatsız silah ele geçildi.

Edinilen bilgilere göre Sungurlu İlçe Jandarma Komutanlığı silah kaçakçılığı ile mücadele ve genel emniyet asayiş uygulamaları kapsamında, bir köyde icra edilen faaliyet sonucunda; 1 adet Pietro Beratta Gordone VT marka, 9 mm çapında ruhsatsız tabanca ve şarjör, 1 adet manufactturing canpany marka, 9 mm çapında ruhsatsız tabanca ve şarjör, 22 adet 9 mm. çapında tabanca fişeği, 1 adet 12 cal. Pompalı av tüfeği, (4) Adet 12 cal. Otomatik av tüfeği, 29 adet 12 cal. av tüfeği fişeği ele geçirildi.

Olay ile ilgili olarak soruşturmaya ve çalışmalara aralıksız devam edildiği bildirildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER’DEN HDP’YE SERT TEPKİ
Sonraki İçerikHafif Ticari Araç Devrildi : 5 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz