IZGARALARI ÇALDILAR

Sponsor

İlçemizde Cumartesi günleri kurulan kapalı pazar yerinin döküm ızgara demirleri kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındı. Zabıta Müdürlüğü ekipleri yerinde incelemeler yaparak Eminiyet Müdürlüğüne şikâyette bulundu.

Kamu malına zarar veren şahısları hiddetle kınadığını belirten Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ” Çaldığınız üç kuruşluk ızgara demirleri için 30.000 kişinin hakkına girmek neyin nesidir. Hırsızlığın her türlüsü büyük haram ancak kamu malına zarar vermek bir kişinin hakkına girmekten çok daha büyük vebal. Zabıta ekiplerimiz gerekli tutanakları tuttu. Eminiyete şikâyette bulunduk. Bu işin peşini bırakmayacağız. Halkımızın bir pirinç tanesi kadar bile olsa hakkının peşindeyiz. Bu şahısları hiddetle kınıyoruz.” dedi

Sponsor
Önceki İçerik10 DERNEĞE 900 BİN TL DESTEK
Sonraki İçerikNAFİCAN’A ÖZEL İLGİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz