İyisine İhtiyaç Vardı, Mükemmelini Yaptılar

Sponsor

Başarıları ile adından söz ettiren, yaptığı organizasyon çalışmalarıyla ve kendine has konseptiyle Sungurlu’nun beğenisini ve takdirini kazanan  Osmanlı Kına Organizasyon  artık  Kına Sarayı olarak her türlü düğün, kına, sünnet, toplantı ve toplu yemek organizasyonlarını kendisine ait yeni mekanında, yeni dönemde Sungurlu halkına hizmet verecek.

Sungurlu Televizyonu’na açıklama yapan Mehmet Akif Abanuzoğlu; ” Sungurlu’da bu tarz bir salonun eksik olduğunu gördük ve şimdiye kadar düzenlediğimiz organizasyon ve etkinliklerden kazandığımız bilgi ve deneyim ile gereken ihtiyaçları belirleyip, eksikleri tamamlayarak Kına Sarayını Allah’ın izniyle faaliyete geçireceğiz. Her türlü organizasyon ve etkinlik için mekanımız, değerli Sungurlu halkının hizmetinde olacak.” dedi.

Salon hakkında daha fazla bilgi almak veya kiralamak isterseniz:

Sponsor

Adres: Eski Sanayi Sitesi
İletişim: +90553 770 69 98 (Mobilden okuyan takipçilerimiz numaraya dokunarak arama kolayca yapabilirler.)

Sponsor
Önceki İçerik48 Megapiksel Kameralı Telefonlar Geliyor
Sonraki İçerikTürkiye Uzay Ajansı Kuruldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz