İYİ Parti’de Görev Dağılımı Yapıldı

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanlığı’nda Yönetim Kurulu toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.
Toplantıda görev dağılımı yapılırken, ilçede teşkilatlanma çalışmalarına hız verildi.
İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak, İlçe Teşkilat binasının tamamlandığını ve parti içerisinde yönetim kademesinde görev alacak kişilerin de belli olduğunu belirterek, “Biz bu partiye ve halka hizmet etmeye geldik. Hiç zaman kaybetmeden vatandaşlarımızla buluşacak ve onların sorunlarına çözüm olabilmek adına çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. İnanıyorum ki hem Türkiye’de hem de Sungurlu’da her şey çok daha İYİ olacak” dedi.
Fazlı Koçak Başkanlığı’nda görev dağılımı şu şekilde oldu; “İlçe Sekreteri Dursun Kanmış ve Sadettin Yardımcı, İlçe Muhasibi Ertan Şahin ve Bülent Ersan, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Adem Kanmış ve Yılmaz Karayünlü, Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı DUran Baysa ve İhsan Karaman, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ergül Erayhan ve Yılmaz Çağlayan, Eğitim ve Kültürden Sorumlu Başkan Yardımcısı Birgül Yılmaz ve Emine Eldemir, İletişim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Erözgün ve Fatih Karslı, Yönetim Kurulu Üyeleri ise; Abdullah Karaçimen, Ali Rıza Keçelioğlu, Dursan Baysa, Ercan Yücetürk, Fatih Karslı, Hatice Yaldıran, Leyla Çağlıyan, Nurhan Şahin, Sadettin Yardımcı, Turhan Çubuk ve Türkan Keyvanoğlu”

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyesinden Büyük Proje
Sonraki İçerikDeğerlerimize Uygun Edepli Mizah ve Karikatür Eğitimi Başladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz