-0.6 C
Sungurlu
21/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemİYİ PARTİLİLER KAHVALTIDA BULUŞTU

İYİ PARTİLİLER KAHVALTIDA BULUŞTU

İyi Parti İlçe Teşkilatı ile kahvaltıda bir araya gelen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Makam, mevki hepsi gelip geçici. Biz her şeyden önce arkadaşız, dostuz. Biz büyük bir aileyiz” dedi. Mesire Kafede düzenlenen kahvaltı programına Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, işadamı Rafet Bekmezci, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyesi ve İYİ parti ilçe teşkilatında çeşitli kademelerinde görev alanlar vatandaşlar katıldı.

- Google Reklamı -

İyi Parti İlçe Teşkilatı ile kahvaltıda bir araya gelen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Makam, mevki hepsi gelip geçici. Biz her şeyden önce arkadaşız, dostuz. Biz büyük bir aileyiz” dedi.

Mesire Kafede düzenlenen kahvaltı programına Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, işadamı Rafet Bekmezci, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyesi ve İYİ parti ilçe teşkilatında çeşitli kademelerinde görev alanlar vatandaşlar katıldı. Burada bir konuşma yapan Başkan Abdulkadir Şahiner, “1,5 sene zor bir süreçten geçtik. Pandemi denen illet ülkemizin başına bela oldu. Tabi gönül istiyor ki her zaman beraber olalım. Ne yazık ki bir birimizden koptuk, birbirimizden uzaklaştık. Birbirimizi özledik ve Cumartesi günü dostlarımızla bir araya gelmek istedik. Sizlerde bizleri kırmayıp davetimizi geri çevirmediniz. Hepinizi teşekkür ediyorum” dedi.Bu süreçte belediye olarak hiçbir zaman çalışmalarımızdan hız kesmedik diyen Başkan Şahiner, “Devlet daha maske dağıtamazken, biz belediye olarak tüm Sungurlu halkına, onu bırakın diğer çevre ilçelere maske yardımında bulunduk. Ekiplerimiz bir fiil çalışmaya devam etti. Zaman zaman ekiplerimizden koranavirüse yakalanan arkadaşlarımız olsa da, gece gündüz demeden Sungurlu’ya hizmet etmekten geri durmadılar” diye konuştu.

8 BİN AİLEYE GIDA YARDIMI YAPTIK

Şahiner konuşmasına şöyle devam etti; “Pandemi süreci boyunca belediye olarak 8 bin aileye, bizzat kapılarına giderek gıda yarımında bulunduk. Bu süreçte en büyük desteği Sungurlu hemşehrilerimiz verdi. İstanbul’a bir haber yolladık. Dedik ki Sungurlulu hemşehrilerimize destek olun. İnanın belediyemizin bütçesinden bir kuruş çıkmadan 8 bin koliyi Sungurlulu işadamlarımız desteği ile kimseyi ayırt etmeden, kim talepte bulunduysa ekiplerimiz kapılarına ulaştırdı” dedi.

- Advertisement -

FİTNE VE FESAT SUNGURLU’DA KOL GEZİYOR

Allah birliğimizi daim etsin diyen Başkan Şahiner,”Ben her zaman şunu söyledim. Fitne, fesat Sungurlu’da kol geziyor. Biz yaşanabilir bir Sungurlu istiyoruz. Bunu da sizlerin desteği ile yapacağız. Sungurlu’nun huzurunu kimsenin bozmaya hakkı yok. Belediyemiz hakkında olmadık kelimeler çıkarıyorlar ve utançlarından kafalarını kaldıramıyorlar. Bizi, her zaman bu belediye çalışamasın, bu belediye hizmet edemesinle ölçmeye çalıştılar. Ama başaramadılar, başaramayacaklar. Sizlerin desteği, bize en büyük güç oldu” diye konuştu.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Sizler bizim yanımızda olduğunuz sürece bizim başaramayacağımız hiçbir şey olamaz diyen Başkan Şahiner, “Her zaman alnımız ak gezdik. Allah bizi utandıracağımız işlerden uzak tutsun. Bir gün sizin kafanızı biz yere eğdirirsek, o zaman biz adam değiliz. Makam, mevki hepsi gelip geçici. Biz her şeyden önce arkadaşız, dostuz. Biz büyük bir aileyiz” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,0532
EUR
28,7911
GBP
33,3304
RUB
0,2809
CNY
3,7041
JPY
0,1824

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu