İYİ PARTİLİ MİLLETVEKİLLERİ SUNGURLU’DA

Sponsor

İYİ Partili Milletvekilleri Çorum programı kapsamında bu akşam Sungurlu’ya geldi.

Milletvekilleri, Sungurlu’da Mavi Ocak Dinlenme tesisinde Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ilçe teşkilatı, Sivil Toplum Kuruluşları ve Oda Başkanları ile yemekte ağırlandı.

SUNGURLU’NUN GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİLER

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın başkanlığını yaptığı heyette; İYİ Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, İYİ Parti Genel İdare Kurul Üyesi Kadriye Ünler de yer alıyor. İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı da Sungurlu ziyaretinde heyete eşlik etti. Yapılan görüşmeler sonucunda İYİ Parti heyeti, ilimizin sosyo ekonomik durumu ve ülke gündemindeki konuların halkımız nazarında durum tespitlerini yaparken, Sungurlu’nun ihtiyaç ve taleplerini bire bir görüşmeler ile belirleyerek değerlendirilmek üzere notlar aldı.

Sponsor

İYİ Parti heyetini ağırlayan Şahiner’e, İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış ve parti teşkilatı, Sungurlu Sivil Toplum Kuruluşları, Oda Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve partili hemşehrilerimiz eşlik etti.

Başkan Şahiner, İYİ Partili Milletvekillerine ve diğer heyet üyelerine teşekkür ederken, ülkemizi hep birlikte el ele iyileştireceğiz mesajını verdi.

Sponsor
Önceki İçerikUYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 2 TUTUKLAMA
Sonraki İçerikPOLİSİN KOVALADIĞI ARAÇTAN 1 ADET RUHSATSIZ SİLAH ELE GEÇİRİLDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz