-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetİYİ PARTİLİ MİLLETVEKİLLERİ SUNGURLU'DA

İYİ PARTİLİ MİLLETVEKİLLERİ SUNGURLU’DA

- Google Reklamı -

İYİ Partili Milletvekilleri Çorum programı kapsamında bu akşam Sungurlu’ya geldi.

Milletvekilleri, Sungurlu’da Mavi Ocak Dinlenme tesisinde Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ilçe teşkilatı, Sivil Toplum Kuruluşları ve Oda Başkanları ile yemekte ağırlandı.

SUNGURLU’NUN GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİLER

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın başkanlığını yaptığı heyette; İYİ Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, İYİ Parti Genel İdare Kurul Üyesi Kadriye Ünler de yer alıyor. İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı da Sungurlu ziyaretinde heyete eşlik etti. Yapılan görüşmeler sonucunda İYİ Parti heyeti, ilimizin sosyo ekonomik durumu ve ülke gündemindeki konuların halkımız nazarında durum tespitlerini yaparken, Sungurlu’nun ihtiyaç ve taleplerini bire bir görüşmeler ile belirleyerek değerlendirilmek üzere notlar aldı.

- Advertisement -

İYİ Parti heyetini ağırlayan Şahiner’e, İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış ve parti teşkilatı, Sungurlu Sivil Toplum Kuruluşları, Oda Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve partili hemşehrilerimiz eşlik etti.

Başkan Şahiner, İYİ Partili Milletvekillerine ve diğer heyet üyelerine teşekkür ederken, ülkemizi hep birlikte el ele iyileştireceğiz mesajını verdi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2945
EUR
28,8541
GBP
33,1772
RUB
0,2826
CNY
3,7330
JPY
0,1831

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu