İYİ Parti’den Kurum Ziyaretleri

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak, Başkan Yardımcısı Ertan Şahin  ve yönetim kurulu üyeleri ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti.
İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Mitat Gözen, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz ve Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Fatma Özak Batıbay’ı makamında ziyaret ettiler.
İlçe Başkanı Fazlı Koçak yapmış oldukları kurum ziyaretlerinde başta Kaymakamız Mitat Gözen olmak üzere Belediye Başkanımıza, Başsavcımıza, Emniyet Müdürümüze ve Başhekimimize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz dedi.

İYİ Parti Sungurlu teşkilatı olarak çalışmalarına kurum ziyaretleriyle başladıklarını belirten İlçe Başkanı Koçak, bundan sonraki süreçte ziyaretlerine hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikHasan Hüseyin Can’dan Şahiner’ Ziyaret
Sonraki İçerikHDD ile SSD Nedir, Ne Değildir?
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz