İYİ Parti’de Seçim Çalışmaları Hızlandı

Sponsor

İYİ Parti İlçe Başkanı Fazlı Koçak ve yönetim kurulu üyeleri CHP ve SP Parti teşkilatları ile Ticaret Borsası ve Ziraat Odalarına bir takım ziyarette bulundular.

 İYİ Parti İlçe Başkanı Fazlı Koçak ve yönetim kurulu üyeleri CHP ve SP Parti teşkilatları ile Ticaret Borsası ve Ziraat Odalarına bir takım ziyarette bulundular. | Sungurlu Haber

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilleri seçimleri için çalışmalarına başlayan İYİ Parti Sungurlu İlçe teşkilatı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Ali Erayhan, Saadet Partisi (SP) İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök’ü ziyaret etti.

Siyasi partilere gerçekleştirilen ziyarette 24 Haziran 2018’de yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli seçimlerinde yapacağı seçim ittifakı üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak ve yönetim kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığına yaptılar. Yapılan ziyarette İlçe Başkanı Koçak, “Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine İktidar ve MHP partileri bizim girmemiz için uğraşıyorlardı. Son  hamleleri de seçimi erkene almak oldu. Ama Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri partilerinden istifa ederek partimize geçmesiyle bizim seçime katılmamızın önü açmış oldular. Bizlerde Sungurlu İlçe Teşkilatı olarak CHP ilçe teşkilatına teşekkürlerimizi sunarak, seçimlerde yapılacak ittifak üzerine fikir alışverişinde bulunmak istedik” dedi.

Cumhuriyet Halk Parti İlçe Başkanı Ali Erayhan, Atatürk’ün bir partisi olarak her zaman demokrasiden yana olduklarını belirterek, İYİ Parti’yi seçime girmemesi için çeşitli oyunlar oynuyorlardı. Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu her zaman ki gibi bu oyunlarını yine bozmuştur” dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Fazlı Koçak ve yönetim kurulu üyeleri CHP ve SP Parti teşkilatları ile Ticaret Borsası ve Ziraat Odalarına bir takım ziyarette bulundular. | Sungurlu Haber

Ziyaretlerine Saadet Partisi ile devam eden İYİ Parti teşkilatı Saadet Partisi İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök ve yönetim kurulu üyeleri ile 24 Haziran’da yapılacak seçimler üzerine kısa bir süre görüştüler.

 – Ziraat Odası ve Borsa’ya Nezaket Ziyareti

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak ve yönetim kurulu üyeleri Ziraat Odası Başkanı Dursun Karaderili  ve Ticaret Borası Başkanı Mustafa Kürbüz’e nezaket ziyaretinde bulundular.

İYİ Parti Teşkilatı, Ticaret Odası Başkanlığına yeni seçilen Mustafa Kürbüz’e ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Ziraat Odası Başkanı Karaderili ve Ticaret Borsası Başkanı Kürbüz, İYİ Parti Başkanı Fazlı Koçak ve yönetim kurulu üyelerinin yapmış oldukları ziyaretten son derece memnun olduklarını belirterek teşekkürlerini sundular.

Sponsor
Önceki İçerikHer Şeyin Başı Sağlık, Sağlığın Başı Aşı
Sonraki İçerikKaleci Bayram Futbolu Bıraktı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz