İYİ PARTİ’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıda İlçe Sekreteri Selim Bolat ve Necati Uzan, İlçe Muhasibi Ertan Şahin ve Arif Yalınkılıçlı, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Bülent Ersan ve Kadir Yaşrin, Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Adem Karmış ve İhsan Karaman, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Erözgün ve Sinan Bolat, Eğitim ve Kültürden Sorumlu Başkan Yardımcısı Birgül Yılmaz ve İlknur Sebil, İletişim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Bülent Seyfi ve Ömer Ayastan, Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Niyazi Gözelceoğlu ve İzzet Arpaçukuru
İYİ Parti İlçe Başkanı Dursun Kanmış “Yeni yönetim kurulumuzun ilçemize, ilimize, ülkemize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU BELEDİYESİ’NDEN KAR MESAİSİ
Sonraki İçerikSayısal Loto’da 2 Milyon TL Sungurlu’ya Çıktı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz