İYİ Parti Sungurlu İlçe Kongresi Yapıldı

Sponsor

Özgür (2) Nolu Düğün Salonu’nda yapılan kongrenin divan başkanlığını İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı yaptı. Kongreye Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede İl Başkanı Bekir Özsaçmacı bir konuşma yaptı.

– Sungurlu’ya hak ettiği ilgi gösterilmemiştir
Üretici bir şehir olmamıza rağmen yıllarca bize küçük şehir gözüyle bakılmıştır diyen Özsaçmacı, “Çorum ve Sungurlu’ya hak ettiği ilgi gösterilmemiştir. Her geçen gün büyüyen ticaret ve sanayi hacmimizin ülke ekonomimize verdiğimiz katkıya rağmen Çorum’un kendi yağıyla kavrulduğu göz ardı edilemez. Biz burada yapılan İYİ partililer siyaset üretmek için çaba sarf edeceklerdir. Çorum’u, siyasetin öznesi haline getireceklerdir. Şehrimizin daha çok yatırım alması ve hak ettiği konuma gelmesi için durmaksızın, en önemlisi yorulmaksızın tüm kadrolarımızla çalışacağımıza söz veriyoruz” dedi.

– Bu bir iktidar yürüyüşüdür
İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’nın konuşmasının ardından kürsüye gelen İyi Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak şunları söyledi; “Umutlarımız var, hayallerimiz var. Zengin ve adil bir Türkiye istiyoruz. Özgür bir toplum istiyoruz. Mutlu bir Türkiye istiyoruz. Yeni bir siyasal hareketle, iyi bir siyasal hareketle Türkiye kucaklaşmasını başlatıyoruz. Allah, vatana, millete, insanlığa hayırlı etsin. İyi adalettir, İyi kararlılıktır, iyi gelecektir, iyi bilgidir, iyi zenginliktir, iyi cesarettir, iyi medeniyet demektir. Allah’ın izniyle, milletin iradesini arkasına alan İyi parti ile yenileneceğiz, güçleneceğiz, mutlu bir Türkiye olacağız. Güçlü Türkiye olmaya, mutlu Türkiye olmaya, büyük Türkiye olmaya and içtik. Bu bir iktidar yürüyüşüdür. Bu insalık için özgürlük yürüyüşüdür. Bu milletimiz için demokrasi yürüyüşüdür. Bu güçlü Türkiye yürüyüşüdür. Bunu hepimiz birlikte başaracağız” dedi.
Konuşmaların ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşaner’in gönderdiği mektubun okunduğu kongrede daha sonra seçimlere geçildi.

Sponsor

Fazlı Koçak Başkanlığı’nda İlçe yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; “Abdullah Karaçimen, Adem Karmış, Alı Rıza Keçelioğlu, Birgül Yılmaz, Bülent Ersan, DUran Baysa, Dursun Kanmış, Emine Eldemir, Ercan Yücetürk, Ergül Erayhan, Ertan Şahin, Fatih KArslı, Hatice Yaldıran, İhsan Karaman, Leyla Çağlıyan, Murat Erözgün, Nurhan Şahin, Sadettin Yardımcı, Turhan Çubuk, Türkan Keyvanoğlu, Yılmaz Çağlayan, Yılmaz Karayünlü”

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Liderliği Çok Sevdi
Sonraki İçerikŞahin, “Hainler Asla Amaçlarına Ulaşamayacak”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz