İYİ PARTİ MİLLETVEKİLLERİ SUNGURLU’YA GELİYOR

İYİ Partili 5 milletvekili Çorum programı kapsamında Sungurlu’ya gelecek. 2 gün boyunca inceleme ve değerlendirme yapacak olan Milletvekilleri Cuma günü Sungurlu’da teşkilat ve STK buluşması gerçekleştirecek.

Sponsor

İYİ Partili 5 milletvekili Çorum programı kapsamında Sungurlu’ya gelecek. 2 gün boyunca inceleme ve değerlendirme yapacak olan Milletvekilleri Cuma günü Sungurlu’da teşkilat ve STK buluşması gerçekleştirecek.

4 ve 5 Şubat tarihlerinde Çorum’a gelecek Heyetin Başkanlığını İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın yapacağını belirten İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, ‘İlimizin sosyo ekonomik durumu ve ülke gündemindeki konuların halkımız nazarında durum tespitlerinin yapılması, Çorumun ihtiyaç ve taleplerinin bire bir görüşmeler ile el alınacağı 2021 yılının ilk değerlendirme çalışmalarını başlatıyoruz’ ifadelerini kullandı.
İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’nın açıklamaları şu şekilde; ‘Bu doğrultuda partimiz genel merkezinin oluşturduğu heyetlerin belirli zamanlarda ilimizde yapacağı çalışmaların ilkini 04.02.2021 Perşembe ve 05.02.2021 Cuma günü olarak iki gün İYİ parti heyeti şehrimizde ve ilçelerimizde inceleme ve değerlendirmelerini yapacaktır. Şehrimizde çalışma yapacak heyet şu şekilde oluşmaktadır; “İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Samsun Milletvekili Erhan Usta (Heyet Başkanı), İYİ Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, İYİ Parti Genel İdare Kuru Üyesi Mümin İnan, İYİ Parti Genel İdare Kuru Üyesi Kadriye Ünler.’
Özsaçmacı,”4 Şubat 2021 Perşembe günü saat 09.00’da Sungurlu’da karşılanıp Çoruma hareket edilecek. İki gün boyunca Çorum ve ilçeleri ziyaret edilecek ve yine 5 Şubat Cuma günü saat 18:00’de Sungurlu teşkilat ve STK buluşması yapılacak. Milletvekillerimiz akşam yemeğinin ardından Çorum programını sonlandıracaklar” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikKELEPİRCİOĞLU, KARAPIÇAK’I ZİYARET ETTİ
Sonraki İçerikŞAHİNER, EVİ YANAN AİLEYE YARDIM ELİ UZATTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz