-0.6 C
Sungurlu
25/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetİYİ PARTİ MİLLETVEKİLLERİ SUNGURLU'YA GELİYOR

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLLERİ SUNGURLU’YA GELİYOR

İYİ Partili 5 milletvekili Çorum programı kapsamında Sungurlu’ya gelecek. 2 gün boyunca inceleme ve değerlendirme yapacak olan Milletvekilleri Cuma günü Sungurlu’da teşkilat ve STK buluşması gerçekleştirecek.

- Google Reklamı -

İYİ Partili 5 milletvekili Çorum programı kapsamında Sungurlu’ya gelecek. 2 gün boyunca inceleme ve değerlendirme yapacak olan Milletvekilleri Cuma günü Sungurlu’da teşkilat ve STK buluşması gerçekleştirecek.

4 ve 5 Şubat tarihlerinde Çorum’a gelecek Heyetin Başkanlığını İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın yapacağını belirten İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, ‘İlimizin sosyo ekonomik durumu ve ülke gündemindeki konuların halkımız nazarında durum tespitlerinin yapılması, Çorumun ihtiyaç ve taleplerinin bire bir görüşmeler ile el alınacağı 2021 yılının ilk değerlendirme çalışmalarını başlatıyoruz’ ifadelerini kullandı.
İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’nın açıklamaları şu şekilde; ‘Bu doğrultuda partimiz genel merkezinin oluşturduğu heyetlerin belirli zamanlarda ilimizde yapacağı çalışmaların ilkini 04.02.2021 Perşembe ve 05.02.2021 Cuma günü olarak iki gün İYİ parti heyeti şehrimizde ve ilçelerimizde inceleme ve değerlendirmelerini yapacaktır. Şehrimizde çalışma yapacak heyet şu şekilde oluşmaktadır; “İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Samsun Milletvekili Erhan Usta (Heyet Başkanı), İYİ Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, İYİ Parti Genel İdare Kuru Üyesi Mümin İnan, İYİ Parti Genel İdare Kuru Üyesi Kadriye Ünler.’
Özsaçmacı,”4 Şubat 2021 Perşembe günü saat 09.00’da Sungurlu’da karşılanıp Çoruma hareket edilecek. İki gün boyunca Çorum ve ilçeleri ziyaret edilecek ve yine 5 Şubat Cuma günü saat 18:00’de Sungurlu teşkilat ve STK buluşması yapılacak. Milletvekillerimiz akşam yemeğinin ardından Çorum programını sonlandıracaklar” diye konuştu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2077
EUR
28,8472
GBP
33,2065
RUB
0,2829
CNY
3,7216
JPY
0,1829

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu