İYİ Parti Lideri Sungurlu’da Esnaf Ziyareti Gerçekleştirdi

Sponsor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Sungurlu’ya geldi.

Akşener, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in oğlu Oğuzhan Şahiner’in düğün töreni ve bir dizi inceleme ve ziyaretler için bugün öğle saatlerinde Sungurlu’ya geldi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i çok sayıda partili Ocaklı Tesisleri’nde karşıladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Sungurlu’da yapmış olduğu esnaf ziyaretinde, ‘Pandemi de işleriniz nasıldı? Pandemi sonrası işlerinizde büyük bir kayıp yaşadınız mı? Şimdi işleriniz nasıl? Pandemi döneminde verilen esnaf desteklerinden faydalandınız mı? diye sohbet ederek esnafın durumunu öğrenerek esnaftan bilgi aldı.Akşener esnaf ziyareti gerçekleştirdikten sonra Alaca ilçesine gitmek üzere Sungurlu’dan ayrıldı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikInstagram DM Yerini Facebook Messenger’a Bırakıyor
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner,”Tüm İmkânlarımızla Giresun’un Yanındayız”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz