-0.6 C
Sungurlu
07/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemİTFAİYE PERSONELİNE PASTALI KUTLAMA

İTFAİYE PERSONELİNE PASTALI KUTLAMA

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkan Yardımcıları Bahri Sezen ve Mükremin Dağaşan İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek İtfaiye personelinin İtfaiye Haftası’nı kutladı.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ise itfaiyecilere çiçek gönderdi. Belediye Başkan Yardımcılarını İtfaiye Müdürü Eşref Bayav ve itfaiye personeli karşıladı.
Başkan Yardımcılarının pasta ve içecek ikram ettiği itfaiye personeli çok memnun kaldıklarını ve mutlu olduklarını dile getirdiler.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Sungurlu Belediye Başkan Yardımcıları Bahri Sezen ve Mükremin Dağaşan, “İlçemizde başarılı bir şekilde çalışmalarını yürüten itfaiye personelimize teşekkür ediyorum. Sizlerin varlığı Sungurlu’da yaşayan bütün hemşerilerimize güven veriyor. Sungurlu’da her türlü yangına zamanında yetişmektesiniz. Yangınlara özveriyle müdahale eden, cesaretle olayın üzerine üzerine giden, yerine göre başkasının canını kurtarmak için kendi canını feda edebilecek şuurda hareket eden sizlerin varlığı, Sungurlu’da yaşayan bütün hemşehrilerimizin güven içinde yaşamalarına vesile oluyor. Önümüzdeki süreç içinde İtfaiye birimimiz hem modern ekipmanıyla, araçlarıyla bu kimliği koruyacak ve daha da ilerleyecek. Buradan Türkiye’deki tüm itfaiyecilerin, İtfaiye Haftasını kutluyorum” dedi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,2126
EUR
24,8351
GBP
28,8818
RUB
0,2831
CNY
3,2557
JPY
0,1657

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu