İTFAİYE PERSONELİNE KIŞLIK ELBİSE

sungurlu belediyesi itfaiye kışlık
Sponsor

Sungurlu Belediyesi büyük bir özveriyle çalışan İtfaiye Müdürlüğü personeline kışlık elbiseleri dağıtıldı.

Havaların soğuması ile birlikte İtfaiye Müdürlüğünde görevli personele kışın giymeleri için elbise ve malzemeleri teslim edildi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in yaptığı açıklamada; “Can ve mal kurtarmaya giderken itfaiye ekiplerinin kişisel koruyucu donanımlarına çok önem veriyoruz. İlçemizin dört bir yanında her türlü hava şartlarında 7 gün 24 saat boyunca görev yapan itfaiye personeline zorlu kış şartlarına dayanıklı elbiseleriyle kışın daha rahat edecekler” dedi.İtfaiye Müdürü Eşref Bayav ve itfaiye personeli Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Hareketli Dakikalar
Sonraki İçerikESNAF DESTEK PAKETİNİN DETAYLARI AÇIKLANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz