Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

İtfaiye Haftasını Pasta Keserek Kutladılar

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ise her yıl 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Şahiner, meslekleri gereği karşılaştıkları birçok tehlikeye rağmen, kuruluş amacını karşılıksız yardım anlayışından alan itfaiyecilere başarılar edildi.
Yayınladığı mesajında Şahiner,”24 saat halkın emrinde olan itfaiye çalışanlarımız büyük ve önemli bir görevi yerine getirmektedir. İtfaiye çalışanlarımız, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup onlara siper olmaktadır. Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir.Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda, mesai kavramı gözetmeksizin çalışan itfaiye personelimiz başta olmak üzere; görevlerini yürüten, bu zorlu mücadelelerinde büyük bir özveri örneği göstererek cesaret ve onuruyla görevlerini yerine getiren itfaiye teşkilatımızın haftalarını kutluyor, yangınsız ve kazasız günler temennisiyle çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Sungurlu Belediyesi’nden Kar Mesaisi

Sungurlu Tarımda Gelişiyor

Safa Özhazinedar

“PANİĞE GEREK YOK, TEDBİRLİ OLALIM”

Safa Özhazinedar

Düğün Sahibi Magandaları Pankartla Uyardı

Safa Özhazinedar

Şahiner, “Otizm bir eksiklik değil bir farklılıktır.”

Safa Özhazinedar

Yıldız kızlar 3-1 Galip Geldi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar