-0.6 C
Sungurlu
04/10/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetİSTİŞARE VE KAYNAŞMA TOPLANTISI YAPTILAR

İSTİŞARE VE KAYNAŞMA TOPLANTISI YAPTILAR

İYİ Parti Sungurlu Kadın Politikaları Başkanı Mahinur Barak, İYİ Parti mensubu kadınlar ile sohbet ve istişare toplantısı yaptı.

- Google Reklamı -

İyi Parti Sungurlu İlçe Kadın Politikaları Başkanlığı istişare ve kaynaşma toplantısı yapıldı.

Akçalı Mesire alanında toplantıya katılan İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Av. Hakan Tekercioğlu, İYİ kadınlara hitaben partinin Genel Başkanı’nın da bir kadın olduğunu iyi ve cesurlar hareketinin meşalesini yaktığını kurulduğu günden günümüze gelene kadar kadınların yapılan seçimlerde ve parti çalışmalarında katkılarının olağan üstü olduğunu, bu bağlamda özellikle ülkemizdeki kadın üyelerin başarısının Genel Başkan Meral Akşener’in dikkatini çektiğini ifade etti.

Başkan Tekercioğlu katılımcılara teşekkür ederken, kadın elinin değdiği her alanda başarını olduğunu söyleyerek katılımcı kadınlarımızın başarılarından dolayı kadınları ayakta alkışladı.
Kadın Politikalar Başkanı Mahinur Barak ise öncelikle İlçe Başkanı Av. Hakan Tekercioğlu’na kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür ederken, İYİ Parti Sungurlu Kadın Politikaları Başkanlığı olarak geçmişte yapılan ve gelecekte yapacakları çalışmalardan bahsederek iktidar olma yolunda herkese ayrı ayrı büyük sorumluluklar düştüğünü ve tüm İYİ kadınların bunun farkında olduklarına değindi.

- Advertisement -

Barak, ilçede partiye katılacak olan kadınların kendilerine ulaşarak veya partiye gelerek üye olabileceklerini ve Sungurlulu bütün kadınların aralarında görmekten şeref duyacaklarını söyleyerek sözlerine son verdi.

Toplantının ardından piknik yapan İYİ partili kadınlar, akşam geç saate kadar gönüllerince eğlendiler.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5500
EUR
28,8378
GBP
33,2513
RUB
0,2728
CNY
3,8286
JPY
0,1846

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu