İstiklal Marşı’nı Ezberleyen Öğrencilere Bayrak Hediye Edilecek

Sponsor

Habib Güleser Öztaş İlkokulu’nda İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını ezberleyen öğrencilere yönelik Bayrak hediyesi etkinliği başladı.
Okul yönetimi, “Mehmet Akif Ersoy´un kaleme aldığı İstiklal Marşı´nın, Türkiye Cumhuriyeti´nin bağımsızlığının en önemli simgelerinden biri olduğunun vurguladığı projede okulda öğrenim görmekte olan tüm öğrencilerin Milli Marşımızı tam ve eksiksiz okumaları, iyi anlamaları ve iyi analiz etmeleri her mısrasında milletimizi anlatan değerleri iyi idrak edebilmeleri hedeflendi” dedi.
Etkinlik kapsamında İstiklal Marşı´mızın on kıtasını ezberleyen öğrencilere dönem boyunca düzenlenen törenlerle bayrakları teslim edilecek.

Sponsor
Önceki İçerikÖğrencilerden Kahraman Askerlere Destek
Sonraki İçerikAtasının Madalyasını Aldı, Afrin’e gitmek İçin Dilekçe Verdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz