İsmetpaşa’da “Atık Kağıt Toplama” Kampanyası

Sponsor

İsmetpaşa İlkokulu yöneticileri ‘Kağıt Çöp Değildir’ sloganı ile atık kağıt toplama kampanyası başlattıklarını belirterek, öğrencilerin büyük bir duyarlılıkla yardımcı olduklarını ifade etti. Öğrencilerin çevreye duyarlı olmasını sağlamak ve bilinç geliştirmek amaçlı başlatılan kampanyaya öğrencilerimizin yanı sırada velilerimizin katılımını beklemekteyiz.

Evden getirdikleri kullanılmış ders kitabı, defter, soru bankası vb. atıkları geri dönüşüm için okulumuza getirmelerini bekliyoruz. Atık kağıtlar toplanarak tekrar kullanımının sağlanması hedefliyoruz.
Kampanyanın 15 Haziran 2019 tarihine son bulacağını ifade ederek, öncelikle kampanyayı öğrenciler bu bilinci kazansınlar diye başlattık.” dediler.

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Su Kanalına Düştü
Sonraki İçerikHafızlık Kuran Kursunun Temeli Atıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz