-0.6 C
Sungurlu
04/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemİsmail Şahin TSO Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

İsmail Şahin TSO Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

- Google Reklamı -

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi, işadamı İsmail Şahin, TSO başkanlığına adaylığını açıkladı.

İsmail Şahin yaptığı açıklamada, “Sungurlu Ticaret ve Sanayi odası başkanımız Sayın Alaittin Akel’in gençlerin önü açılsın düşüncesiyle aday olmayacağı beyanı sonrası, odamız meclis istişare toplantısına katılan üyelerin oybirliği ile başkanlığa aday olma kararı aldım.Aldığım eğitim, edindiğim birikim ve tecrübelerimi; daha genç ve dinamik toplumun her kesimini kucaklayan, vizyonu geniş bir kadroyla ilçemizin gelişimine, büyümesine yön vermek amacıyla yola çıktık” dedi.
Ben değil, biz merkezli anlayışıyla tüm kadrolarımızı işler hale getireceğiz diyen Şahin, “Üyelerimizin üretim yapmasına ve Pazar bulmasına rehber olacağız. Üretim yapanların büyümesine ithalat-ihracat yapabilir duruma gelmesine danışmanlık edeceğiz” diye konuştu.

Sorunları tespit eden, proje üreten danışan ve birlikte yöneten bir anlayışı hakim kılarak Sungurlumuzun ticari yönden daha da gelişmesi için çalışacağız diyen Şahin, “Oda üyelerimizi, sanayicilerle buluşturup ufuk kazanmasına, yeni fikirler üretmesine katkı sağlayacağız. Şeffaf bir yönetim anlayışı ile çalışmalarımızın hesabını üyelerimizle paylaşacağız. Üyelerimizin nakit darlığını finansör ve bankalarla yapacağımız anlaşmalarla çözeceğiz. Ekonomimizi güçlendirip ilçe piyasamızı rahatlatmak için çalışacağız” dedi.
Şahin, “Seçim süresince ve seçim sonrasında üyelerimizin desteğini eksik etmemesini diliyor, tüm hemşehrilerimizi ve üyelerimizi saygıyla selamlıyor, ayrıca Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü ve dış tehditlere karşı ülkemiz uğruna bayrağımızı görev yerlerinde dalgalandıran ve Afrin’de görev yapan kahraman ordumuzun muzaffer olması için dua ediyor ; bu vatan uğruna şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum” ifadelerini kullandı.

- Advertisement -

İsmail Şahin kimdir?
01.01.1974’te Sungurlu’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Sungurlu ve Çorum’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimleri Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Sigortacılık ve bankacılık, Siyaset bilimi, bilgisayar programcılığı, ticaret hukuku ve marketing alanında eğitim aldı. Ticaret yapan bir babanın oğlu olarak 1994’ten itibaren aktif ticaretin içindedir. 2001-2004 arası Fransa’da yaşamıştır. Halen Et ve Gıda toptancılığı yapan şirket sahibidir. Sigorta şirketinde yöneticilik yapmaktadır. 2014’ten itibaren Sungurlu Ticaret ve Sanayi odası yönetim kurulu üyesidir. İleri derecede Fransızca ve orta düzeyde İngilizce bilmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0974
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu