İşaret Dili Kursiyerleri Yıl Sonu Programı Düzenlemeye Hazırlanıyor

Sponsor

Sungurlu’da ilk kez açılan işaret dili 1.seviye kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerler yıl sonu programı düzenlemeye hazırlanıyor.
Eğitmen Gülten Erzurumluoğlu yönetiminde hazırlanan kursiyerler ilk gösterilerini Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e ve Belediye personeline yaptı.

Belediye hizmet binasında yapılan gösterinin arkasından konuşan Erzurumluoğlu” Başkanımız bizler desteğini eksik etmedi. Kendisinden kursiyerlerimizin gösteride giyecekleri tişörtleri karşılamasını rica etmiştik. Bizi kırmayarak destek oldu. Hazırlamış olduğumuz gösterimin sunumunda da yardımcı olacaklarını ifade ettiler. Bizde teşekkür için ilk gösterimizi kendisine yapmak istedik. Duyarlılığı ve desteği için kendisine teşekkür ederiz.” dedi.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/SungurluBelediye/videos/1010687005759028/” width=”640″ height=”480″ onlyvideo=”1″]

Sponsor

Başarılı kursiyerleri tebrik eden Başkan Şahiner ”Toplum olarak bu gibi konularda duyarlı olmalı ve engelli bireylerimizin hayatını kolaylaştırma noktasında çaba göstermeliyiz.Hocam Sungurlu’da bir ilki gerçekleştirerek işaret dili kursu açtı. Kendisini ve kursiyerlerimizi tebrik ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sponsor
Önceki İçerikŞahan, Müjdesini Verdiği Recep İvedik 6’nın İlk Karesini Paylaştı
Sonraki İçerikBenzin ve Motorine Gece Yarısından İtibaren Zam Geliyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz