iPhone X Şimdiye Kadar 63 Milyon Tane Sattı

Sponsor

iPhone 6’nın Satış Rakamları, iPhone X’i Geride Bıraktı

iPhone X geçtiğimiz yıl kasım ayında satışa sunulmuştu ve aradan geçen 10 aylık bir sürede toplam 63 milyon adet sattı. iPhone 6, 60 milyon satışı sadece 6 aylık bir süreçte görmüştü. Kısa bir sürede de 90 milyon barajını aşmıştı. Counterpoint Research’in yayınladığı verilere göre iPhone X‘in satış rakamları iPhone 6’nın satış rakamlarına göre geride kaldı.

iPhone-X-vs-IPhone-6-Volume-Super-Cycle-Counterpoint-Research

Bildiğimiz üzere saatler sonra Apple’ın yeni model iPhone‘ları tanıtılacak. Ülkemizde yeni çıkacak iPhone XS Plus cihazı 15 bin tl’den satışa sunulacağı bekleniyor. Bu zamlar sadece Türkiye’de değil Amerika’da da yapıldı. Bu zamların ardından yeni iPhone’ların satışları 60 milyonu geçeceği şüpheli.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÖzkan, “12 Eylül gibi karanlık günlerinin bir benzerini daha göstermesin”
Sonraki İçerikYeni Mercedes GLE Tanıtıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz