Instagram Çöktü mü?

Instagram'da hikaye, fotoğraf, gönderi paylaşma, akış yenilenmiyor hatası gibi sorunlarla karşılaşılıyor. Peki Instagram çöktü mü?

instagram özellik güncelleme sekme
Sponsor

Instagram’da hikaye, fotoğraf, gönderi paylaşma, akış yenilenmiyor hatası gibi sorunlarla karşılaşılıyor. Peki Instagram çöktü mü?

Aylık 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan Instagram akış yenilenemiyor hatası ile kullanıcılarının problem yaşamasına sebep oldu. Android ve iOS kullanıcıları akıllı telefonlarından Instagram hikaye, fotoğraf, gönderi paylaşılmıyor sorunlarıyla karşı karşıya kalınca soluğu Downdetector’de aldı.

Instagram’a erişilemiyor! İşte detaylar

Gelen raporlar çoğunlukla hatanın Instagram mobil uygulamalarında yaşandığına işaret etti. Web’den de Instagram’a girmeye çalışanlar ise şu bildirimi aldı;

Sponsor

Üzgünüz, bir şeyler ters gitti. Üzerinde çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede düzelteceğiz.

Instagram'da hikaye, fotoğraf, gönderi paylaşma, akış yenilenmiyor hatası gibi sorunlarla karşılaşılıyor. Peki Instagram çöktü mü? | Sungurlu Haber

Kullanıcılar hikaye, fotoğraf, gönderi paylaşma, akış yenilenmiyor hatası alırken ayrıca reels’e de erişilemiyor.

Downdetector’e gelen raporlara göre sorun yaklaşık olarak saat 10’da başladı. Kullanıcıların yüzde 23’ü fotoğraf yükleme sorunu, geri kalan kısmın ise Instagram akış yenileme problemi yaşıyor.

instagram

Çökme konusu hakkında şirket tarafından henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Ayrıca Facebook ve WhatsApp uygulamalarında herhangi bir sorun yaşanmaması sunucu problemi ihtimalini güçlendiriyor.

Instagram hesap silme linki sosyal medyadan sıkılanların yardımına koşuyor. İşte Instagram silme yani Instagram hesap kapatma rehberi!

Instagram’a erişemeyen kullanıcılar soluğu diğer sosyal medya platformu olan Twitter’da aldı. Twitter’da Instagram’a erişilememe sorunuyla ilgili, ”Instagram” hashtagi ile kullanıcılar esprili paylaşımlar yapmayı da unutmadı.

Sponsor
Önceki İçerikPARS BOYASIZ HASAR ONARIM MERKEZİ AÇILDI
Sonraki İçerikESNAFLARDAN ZEHRA BEBEĞE DESTEK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz