-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetİNSANLARIMIZI ARTIK APTAL YERİNE KOYMAYIN !

İNSANLARIMIZI ARTIK APTAL YERİNE KOYMAYIN !

- Google Reklamı -

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, Çorum Milletvekillerine şakşakçılık yaparak, yaparsak biz yaparız diyenler; Artık yol boylarını imara açtırın, Organize Sanayi teşvikini indirin, dereleri ıslah ettirin, köy yollarını yapın, su sorununu çözün, belediye bizden değil diye EDS sistemi kurulumuna engel olamayın” dedi.

Yirmi yıldır yaparsa biz yaparız diyen arkadaşlar, yapmak isteyene engel olan zatı muhteremler, hiç bir zaman bu memlekete ticari ve tacir gözüyle bakmadınız diyen Şahin açtı ağzını yumdu gözünü. Yol aktı siyasiler baktı diyen Şahin, “Ne köylerin sorunlarını bitire bildiniz, ne de şehrimizin yol ve su sorununu çözebildiniz. Ne de arazilerimizi sulu tarıma geçirebildiniz. Yarım yamalak yamayla geçiştirilen gurup yolları, zamanında yapılmayan göletler, memleketi su sorunuyla baş başa bıraktınız. Teşvik alamayan Organize Sanayi, imara açtırılmayan yol boyu arazileri, yıllardır yapılmayan dere ıslah çalışmaları, işsizlikten göç eden vatandaşlarımız ve sanayicilerimiz, üç harfli şirketler sayesinde batağa giden esnafımız, şakşakçılığın, istememezliğin kahve köşelerinde fitnelik, fesatçılık ayak oyunlarıyla gelen siyasiler ve siyasetçilerin son hali. Millet sizden deniz istemiyor, bizi uzaya çıkarın demiyor. Sadece insanca, kardeşçe yaşamak istiyor” dedi.

Çorum vekillerine şakşakçılık yaparak, yaparsak biz yaparız diyenler; Artık yol boylarını imara açtırın, Organize sanayi teşvikini indirin. Dereleri ıslah ettirin, köy yollarını yapın, su sorununu çözün. Belediye bizden değil diye EDS sistemi kurulumuna engel olamayın. Çevre yolu ya olacak ya olacak diye memleketi kaderine terk edip, memleketi bitirmeyin. Sözünüz olan yüzme havuzu ve spor kompleksini bir an önce memlekete kazandırın. Bizim insanımız her şeye layık. Fitne siyasetçiliğiyle insanlarımızı artık aptal yerine koymayın.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4154
EUR
28,9735
GBP
33,4781
RUB
0,2837
CNY
3,7548
JPY
0,1837

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu