İNSANLARIMIZI ARTIK APTAL YERİNE KOYMAYIN !

ercan şahin iyi parti çorum sungurlu
Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, Çorum Milletvekillerine şakşakçılık yaparak, yaparsak biz yaparız diyenler; Artık yol boylarını imara açtırın, Organize Sanayi teşvikini indirin, dereleri ıslah ettirin, köy yollarını yapın, su sorununu çözün, belediye bizden değil diye EDS sistemi kurulumuna engel olamayın” dedi.

Yirmi yıldır yaparsa biz yaparız diyen arkadaşlar, yapmak isteyene engel olan zatı muhteremler, hiç bir zaman bu memlekete ticari ve tacir gözüyle bakmadınız diyen Şahin açtı ağzını yumdu gözünü. Yol aktı siyasiler baktı diyen Şahin, “Ne köylerin sorunlarını bitire bildiniz, ne de şehrimizin yol ve su sorununu çözebildiniz. Ne de arazilerimizi sulu tarıma geçirebildiniz. Yarım yamalak yamayla geçiştirilen gurup yolları, zamanında yapılmayan göletler, memleketi su sorunuyla baş başa bıraktınız. Teşvik alamayan Organize Sanayi, imara açtırılmayan yol boyu arazileri, yıllardır yapılmayan dere ıslah çalışmaları, işsizlikten göç eden vatandaşlarımız ve sanayicilerimiz, üç harfli şirketler sayesinde batağa giden esnafımız, şakşakçılığın, istememezliğin kahve köşelerinde fitnelik, fesatçılık ayak oyunlarıyla gelen siyasiler ve siyasetçilerin son hali. Millet sizden deniz istemiyor, bizi uzaya çıkarın demiyor. Sadece insanca, kardeşçe yaşamak istiyor” dedi.

Çorum vekillerine şakşakçılık yaparak, yaparsak biz yaparız diyenler; Artık yol boylarını imara açtırın, Organize sanayi teşvikini indirin. Dereleri ıslah ettirin, köy yollarını yapın, su sorununu çözün. Belediye bizden değil diye EDS sistemi kurulumuna engel olamayın. Çevre yolu ya olacak ya olacak diye memleketi kaderine terk edip, memleketi bitirmeyin. Sözünüz olan yüzme havuzu ve spor kompleksini bir an önce memlekete kazandırın. Bizim insanımız her şeye layık. Fitne siyasetçiliğiyle insanlarımızı artık aptal yerine koymayın.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMerkez Bankası’ndan Dijital Türk Lirası Projesi
Sonraki İçerikKAYMAKAM GÖRMÜŞ KIBRIS GAZİSİNİ ZİYARET ETTİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz