İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası Kutlandı

Sponsor

İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası” ile ilgili programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Şube Müdürleri Yalçın Akkaya, Mustafa Kadir Şahinoğlu, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Her yıl 10 Aralıkta kutlanan
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan program Okul Öğretmenlerinden Mine Gönül Özdemir ’in günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti.
Mine Gönül Özdemir konuşmasında “İnsanlar arasında din, dil, ırk, renk, yaş ve cinsiyet ayrımı yapmadan; sevgi, saygı, dostluk duygularını geliştirmek, insanın onur ve haysiyeti ile sahip olması gereken hakların hepsine İnsan Hakları denir. İnsanın insana hükmetmesi, onu ezmesi insan onuruna yakışmayan ve kabul edilemeyecek bir davranıştır. Bu tür ayrımların yapıldığı toplumlarda kavga, çatışma, isyan eksik olmadığını ifade etti.

Her yıl 10 Aralıkta kutlanan
Hürriyet Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerin hazırladıkları slayt gösterileri, skeç, koro ve okunan şiirleri beğeniyle takip ettiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Okul idareci, öğretmen ve öğrencilere güzel bir program hazırladıklarından dolayı teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSkoda Scala, C Segmenti HB Sınıfına Dahil Oldu
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner Vatandaşların Sorunlarını Dinledi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz