İngilizce Kelime Yarışması Düzenlendi

Sponsor

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ‘Her okulun bir projesi var’ projesi kapsamında İsmetpaşa İlkokulunda okul koridorları İngilizce bilgilerle donatıldı ayrıca İngilizce sınıfı oluşturuldu.
2. 3. 4. Sınıflarına yönelik İngilizceyi sevmeleri ve eğlenerek öğrenmeleri için kelime yarışması düzenlendi. Sınıflar bazında ilk 3 giren öğrencilere madalya, ilk 10’na girenlere başarı belgesi verilecek yarışma sonuçlandı.
İsmetpaşa ilkokulu konferans salonunda düzenlenen ödül törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, okul idarecileri , öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.
Proje Koordinatörü İngilizce öğretmeni Sibel Eryiğit proje ile ilgili katılımcılara bilgi verdi. Eryiğit, “Projemizin amacı öğrencilerimizin İngilizce dersini sevmelerini, eğlenerek öğrenmelerini sağlamaktır. İlkokul olmamız nedeniyle öğrencilerin bu yaşta sağlam bir temel ile eğitim öğretim hayatlarına devam etmeleri çok önemlidir” dedi.
Bu bilinçle projemizi uygulamaya başladık diyen Eryiğit, “İngilizce sınıfı oluşturarak materyallerle donattık” diye konuştu.

Okul koridorlarında görsel olarak İngilizce kelimelerle süslendiğini belirten İngilizce öğretmeni Sibel Eryiğit, daha sonra 2.3.4 sınıflar kapsayan İngilizce kelime yarışması düzenlendiğini, yarışmada dereceye giren öğrencilere madalya ve belge verileceğini, ama bu yarışmada kaybeden olmadığını bütün öğrencilerin kazandığını belirtti.
Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, okul idaresi, İngilizce Öğretmeni ve sınıf öğretmenlerinin el birliğiyle yürüttüğü çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek düzenlenen yarışma da dereceye giren öğrencileri ve velileri tebrik etti.
Yarışmada dereceye giren öğrencilere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz madalya ve katılım belgelerini verdi.

Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu “Defter Tasdikleri Kalktı”
Sonraki İçerikAşutoğlu Mazbatasını Aldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz