İMAMOĞLU SUNGURLU’YA 5 TIR FİDAN GÖNDERDİ

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'in Büyükşehir Belediye Başkanları ziyaretleri meyvelerini vermeye başladı.

Sponsor

Bir süre önce İYİ Partili Belediye Başkanları ile başta İstanbul olmak üzere Ankara, Adana ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlarını makamında ziyaret eden Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bu ziyaretlerin meyvelerini almaya başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu daha önce Sungurlu’ya bir otobüs bağışlamıştı. İmamoğlu şimdi de Sungurlu’ya 5 tır dolusu fidan göndererek Sungurlu’nun yeşillenmesine katkı sağladı.

Sungurlu Belediye Başkanı Adbulkadir Şahiner gazetemize yaptığı açıklamada, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nun talimatı ile ilçemizin yeşillenmesine katkı sağlamak üzere 5 tır ağacı teslim aldık. İnşallah bu güzel desteklerin devamı gelecek. Teşekkürler Sayın Başkanım” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÇORUMLU ÖĞRETMEN, “TÜRKİYE BİRİNCİSİ” ÖYKÜSÜNÜ KİTAPLAŞTIRIYOR
Sonraki İçerikSULTANLAR LİGE HAZIRLANIYOR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz