-0.6 C
Sungurlu
21/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimİLKOKULLAR ARASI SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ

İLKOKULLAR ARASI SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ

- Google Reklamı -

Sunguroğlu İlkokulu tarafından, ilçeye bağlı merkez ve köy ilkokullarında öğrenim gören 1-2-3 ve 4. sınıf öğrencileri arasında satranç turnuvası düzenlendi.

Mahmut Atalay Spor Salonunda her okulda kendi içerisinde düzenlenen turnuvada ilk üçe giren öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen Satranç Turnuvasına 8 ilkokuldan toplam 24 öğrenci katıldı.
İlkokullar arasında düzenlenen ilçe geneli satranç turnuvasında Demirşeyh İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Uğur Can Menteş ilçe birincisi, İsmetpaşa İlkokulu 3/C sınıfı öğrencisi Muhammed Kürşad Gündoğdu ve Sunguroğlu İlkokulu 3/B sınıfı öğrencisi Uras Şanlı, ilçe ikincisi, Sunguroğlu İlkokulu 3/B sınıfı öğrencisi Ahmet Akif Akkaya ilçe üçüncüsü oldu.

Dereceye giren öğrencilerden birinciye akıllı saat, birincilik madalyası ve başarı belgesi, ikinciye bluetooth kulaklık, ikincilik madalyası ve başarı belgesi, üçüncüye uzaktan kumandalı araba, üçüncülük madalyası ve başarı belgesi verildi.

- Advertisement -

İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetci, “Sunguroğlu İlkokulu tarafından ilçe genelindeki ilkokullar arasında düzenlenen Satranç Turnuvasında görev alan satranç antrenörlerimiz Sunguroğlu İlkokulu okul müdürü Fikret Gündoğdu, Aşağı Fındıklı İlkokulu okul müdürü Fatma GÜNDOĞDU, Demirşeyh İlkokulu müdür yardımcısı Satılmış Demirtaş’a ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Mehmet Aktaş’a vermiş oldukları desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz.” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,0532
EUR
28,7911
GBP
33,3304
RUB
0,2809
CNY
3,7041
JPY
0,1824

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu