İlçemizde Turizm Haftası Kutlandı

Sponsor

Programa İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Muammer Ulu, daire amirleri, öğretmen, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra günün anlam ve önemi belirten konuşmayı Fatih Ortaokulu 7/ A sınıf öğrencisi Ahmet Mavi yaptı. Program Ülkemizin Güzelliklerini Tanıyalım sunumu, Turizm haftası şiirleri, Yurt Gezisi Oratoryosu ve Müzik öğretmeni Emre Meriç rehberliğinde okul korusunun seslendiği şarkılarla sona erdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, programın hazırlanmasında emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlere ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Sponsor
Önceki İçerikKayar ve Sandıklılı Şampiyonlar Turnuvasına Katılacak
Sonraki İçerikRamazan Bayramı Tatili 9 Gün Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz