İlçe Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Okulu Öğrencilerini Okullarında Ziyaret Etti

Sponsor

 

Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT, “Özel öğrencilerimize  toplumla bütünleşmelerine ön ayak olmak ve onların en iyi şekilde eğitim görmesi sağlamak adına devletimiz önemli projeler üretmektedir” dedi.

Ziyareti esnasında duygularını dile getirerek, “Özel öğrencilerimize fırsat verilirse neler yapabileceklerini hepimize 3 Aralık Dünya Engelliler gününde yaptıkları programla bizlere gösterdiler. Onlara yaşama sevincini yeniden kazandırmak ve topluma faydalı birer insan olarak yetiştirilmelerini sağlamak bizim görevimiz. Böyle güzel eğitim yuvalarında çalışan idareci ve öğretmelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf odası başkanımız Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının verilmesinin yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Sonraki İçerikEngelli maaşı yerine, iş istiyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz