İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2 Anaokuluna Trafik Eğitim Pisti Kazandırdı

Sponsor

Bugün saat 10:00’ da Şehit İlhan Çaylan Anaokulu trafik eğitim pisti, Saat 11:00’ da Şehit Yasin Keyvanoğlu Anaokulu trafik eğitim pistinin açılışı gerçekleşti.

Program Saygı Duruşu, İstiklal Marşının okunmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit in konuşmasında sonra anaokulu öğrencilerin ront gösterisi ve şiir okumalarından sonra öğrenciler ile birlikte pistlerin açılışı yapıldı. Açılışın ardından Anaokulu öğrencileri oyuncak araba ve akülü araçla trafik eğitim pistinde gösteri sürüşü yaptılar. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit açılış konuşmasında her iki okulda çalışacak olan trafik eğitim pistinin küçük yaşta çocuklara verilecek trafik bilinci sayesinde, çocukların trafik konusunda daha bilgili olacağına inandığını ifade etti.

Eryiğit, “Trafikte bilinçli olabilmek, kurallara uymak bir kültürdür. Anaokullarımızda eğitim gören 695 öğrencimiz bu eğitim pisti sayesinde trafik konusunda büyük bir bilince sahip olacaklarını düşünüyorum. Bu eğitim pistinin yarının sürücüleri olacak olan çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum “ dedi.
Açılış törenine Sungurlu Cumhuriyet Başsavcısı Emre Özge Yelken, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Muammer Ulu, Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Şube Müdürleri Yalçın Akkaya, Kadir Şahin, Mustafa Kadir Şahinoğlu, Okul Müdürleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÖnce Bahçe Duvarına Sonra Araca Çarptı
Sonraki İçerikZehirlenen Köpek Duyarlı Vatandaşlar Sayesinde Ölmekten Son Anda Kurtarıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz