-0.6 C
Sungurlu
24/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimİlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantıda Bir Araya Geldi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantıda Bir Araya Geldi

- Google Reklamı -


İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, 2020-2021 eğitim öğretim yılının hayırlı olması dilekleri ile açılış konuşmasını yaptı. 2020-2021 eğitim öğretim yılı hazırlıklarının değerlendirildiği toplantıda Sarı, yaz döneminde hijyen malzemelerinin ve gerekli çalışmaların okullarımızda eksiksiz olarak hazırlanmasına yönelik tüm çalışmaların yapıldığını belirtti. Okullarımızın da “Okulum Temiz Belgesi” almasına gayret etmesi ve gerekli çalışmalarda bulunulmasını istedi.

31 Ağustosta başlayacak uzaktan eğitim sürecinin takip ve kontrol edilerek sahada sıkıntıların yaşanmaması, öğretmenlerimizin aktif olarak görev almasının öneminden bahseden Sarı, müdürlüğümüz olarak uzaktan eğitim dönemi ile ilgili tüm paydaşlarımızın görüş ve önerilerini alacak çalışmalar başlattık. Bu paylaşımlar ile uzaktan eğitim sürecini sıkıntısız ve en faydalı bir şekilde gerçekleştirmeyi arzu ediyoruz, dedi.
Resmi yazışmalarda dikkat edilmesi gereken konular, kitap dağıtım hizmetleri, Destekleme Yetiştirme Kursları, il ilçe zümre toplantıları, kömür ihaleleri, öğrenci nakil işlemleri ve birçok konu değerlendirildi.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı’nın iyi dilek ve temennilerinin ardından son buldu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7238
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu