İlçe Koordinasyon Toplantıları Yapıldı

Sponsor

“İlçe Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Komisyon Toplantısı” ile “İlçe Çocuk Koordinasyon Toplantısı” Kaymakam Fatih Görmüş başkanlığında kurum amirlerinin katılımıyla Ticaret Borsası Toplantı Salonunda yapıldı.

İlçe Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Komisyonu toplantısında; Kadına yönelik KADES ( Kadın Acil Destek Uygulaması) uygulamasının yaygınlaştırılması amacıyla bilinçlendirme faaliyetlerinin yapılması kararı alınmış olup 81 İlde uygulamaya konulan Elektronik Kelepçe Uygulamasının İlçe bazında değerlendirilmesi yapıldı.

İlçe Çocuk Koordinasyon Toplantısında ise Çocuk Koruma Kanununa göre verilen koruyucu ve önleyici tedbir kararlarının en etkin şekilde uygulanması, uygulamada yaşanan sorunların çözümü, kurumlar arası eş güdüm ve işbirliğinin artırılması konuları görüşülerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKaymakam Görmüş Polis Günü’nü Kutladı
Sonraki İçerikVOLKAN, İYİLİĞE KÖPRÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz