İlbars’ı Öğretmenleri Altınla Ödüllendirdi

Sponsor

Okulda düzenlenen törene örnek olması amacı ile minik sporcularda katıldı. Okul Müdürü Necip Kayalı şampiyon öğrenciyi altınla ödüllendirerek “ Mert’in önceki başarıları ve en son dünya 2.si olması başta okulumuzu, ilçemiz halkını, ilimizi ve ülkemizi çok memnun etti. Kendisi başta olmak üzere antrenörü Çelebi Bayır’ı kutluyorum. Başarılarının artarak devamını diliyorum. Başarıda emeği geçenlerden, Mert’in ailesinden Allah razı olsun. Öğrencimizle gurur duyuyoruz” dedi. 
Şampiyon Mert İlbars’ta “Okul müdürümüze teşekkür ediyorum. Her zaman yanımda oldular. Eğitim ve sporu birlikte yürütmek bir hayli zor. Bizleri yetiştirmek için fedakarca çaba harcayan bütün öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum. İyi ki varlar” dedi. 

Güreşçimizin antrenörü Çelebi Bayır’da “Endüstri Meslek Lisesi idaresine çok teşekkür ediyorum. Bugün çok zarif bir davranış göstererek, başarıyı ödüllendirdiler. Şampiyon sporumuz Mert İlbars ve minik sporcularımı okullarında ağırladılar. Sporcu öğrencilerime her türlü kolaylığı sağlıyorlar. İnşallah bundan sonra daha da başarılı olacağız” diye söyledi. 
Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Mert İlbars’ın Ulusal ve Uluslararası Başarıları; 10 kez Türkiye Şampiyonası, 2017 Balkan Şampiyonası, 2018 Avrupa Şampiyonası, 2019 Avrupa İkincisi, 2019 Dünya İkincisi.

Sponsor
Önceki İçerikKurban Kesim Yerlerinin Hazırlıkları Tamamlandı
Sonraki İçerikPUBG Mobile Lite artık Türkiye’de
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz