Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

İlbars’ı Öğretmenleri Altınla Ödüllendirdi

Okulda düzenlenen törene örnek olması amacı ile minik sporcularda katıldı. Okul Müdürü Necip Kayalı şampiyon öğrenciyi altınla ödüllendirerek “ Mert’in önceki başarıları ve en son dünya 2.si olması başta okulumuzu, ilçemiz halkını, ilimizi ve ülkemizi çok memnun etti. Kendisi başta olmak üzere antrenörü Çelebi Bayır’ı kutluyorum. Başarılarının artarak devamını diliyorum. Başarıda emeği geçenlerden, Mert’in ailesinden Allah razı olsun. Öğrencimizle gurur duyuyoruz” dedi. 
Şampiyon Mert İlbars’ta “Okul müdürümüze teşekkür ediyorum. Her zaman yanımda oldular. Eğitim ve sporu birlikte yürütmek bir hayli zor. Bizleri yetiştirmek için fedakarca çaba harcayan bütün öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum. İyi ki varlar” dedi. 

Güreşçimizin antrenörü Çelebi Bayır’da “Endüstri Meslek Lisesi idaresine çok teşekkür ediyorum. Bugün çok zarif bir davranış göstererek, başarıyı ödüllendirdiler. Şampiyon sporumuz Mert İlbars ve minik sporcularımı okullarında ağırladılar. Sporcu öğrencilerime her türlü kolaylığı sağlıyorlar. İnşallah bundan sonra daha da başarılı olacağız” diye söyledi. 
Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Mert İlbars’ın Ulusal ve Uluslararası Başarıları; 10 kez Türkiye Şampiyonası, 2017 Balkan Şampiyonası, 2018 Avrupa Şampiyonası, 2019 Avrupa İkincisi, 2019 Dünya İkincisi.

İlgili İçerikler

Şehit Yakınları ve Gazilerin Bayramını Kutladılar

Safa Özhazinedar

Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Rahmetle Anıyoruz

Safa Özhazinedar

Jandarmadan Köpekli Yol Denetimi

Safa Özhazinedar

Hanımlardan Şahiner’e Teşekkür Ziyareti

Safa Özhazinedar

S.S. Kadın Girişimcilik Kooperatifini Ziyaret Ettiler

Safa Özhazinedar

Evin Kombisinden Yılan Çıktı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar