İLBARS VE YALDIRAN TÜRKİYE ŞAMPİYONU, ÖRTÜCÜ 3. OLDU

Sponsor

Minderin Aslanları olan Sungurlu Güreşçilerimiz Mert İlbars, Samet Yaldıran ve Tansel Can Örtücü yine miderin tozunu attı.

Konya’da düzenlenen U20 Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonasına katılan Milli Antrenörümüz Çelebi Bayır’ın öğrencileri Mert İlbars, Samet Yaldıran ve Tansel Can Örtücü’den bir başarı daha geldi.

60 kilogramda mindere çıkan Mert İlbars ve 82 kilogramda mindere çıkan Samet Yaldıran rakiplerini tek tek yenerek bir kez daha Türkiye Şampiyonu olurken, 87 kilogramda mindere çıkan Tansel Can Örtücü ise Türkiye 3. oldu.Bir kez daha göğsümüzü kabartan milli güreşçilerimizi tebrik ediyoruz.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİLER
Sonraki İçerikKUYUMCU SOYGUNUNA 6 TUTUKLAMA
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz