İl Genel Meclisi Turizm Komisyonu Üyelerinden Sungurlu Belediyesini Ziyaret

İl Genel Meclisi Turizm Komisyonu üyeleri Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i ziyaret ettiler.

Abone Ol

Ziyarete, Alaca İl Genel Meclisi Üyesi İkram Şahin, Osmancık İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Yücel, Sungurlu İl Genel Meclis Üyeleri Celal Güngör, Ramazan Kelepircioğlu ve Aziz Sarıyüce katıldı.

Komisyon tarafından alınan kararla, İl Genel Meclisinde her ay bir ilçenin tanıtımının yapılacağını belirten meclis üyeleri; Başkan Şahiner ‘le, Sungurlu’da turizmin gelişmesi adına ne gibi çalışmalar yapılabileceğine dair fikir alışverişinde bulundular. Belediye Başkanımız ve İl Genel Meclis Üyeleri Sungurlu’da restorasyon yapılarak turizme kazandırılabilecek tarihi yerler üzerine önerilerde bulundular.

Sungurlu’da Turizm açısından yapılacak her çalışmada ellerini taşın altına koyacaklarını belirten Şahiner;” Sungurlu’nun tarihini, kültürünü, tanıtıcı uygun bir imajı ve uygun bir intiba’yı insanların üzerinde bırakmamız lazım. Bunun için Sungurlu Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapmaya her zaman olduğu gibi hazırız.”Dedi

Ziyaret sonrasında İl Genel Meclis Üyeleri, Sungurlu’da kısa bir tur gerçekleştirerek turizm açısından tarihi değer taşıyan noktalarda incelemelerde bulundular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz