İl Birincisi Olan Öğrenci Ödüllendirildi

Sponsor

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliğinde “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi” kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli şekilde yetişmelerini, alkol, sigara, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavrama amacıyla “Bağımlılık” konulu yarışma düzenlendi.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliğinde “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi” kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli şekilde yetişmelerini, alkol, sigara, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavrama amacıyla “Bağımlılık” konulu yarışma düzenlendi. | Sungurlu Haber
Edebi ve Görsel kategorilerinde gerçekleşen yarışmada Habib Güleser Öztaş İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Ayşenur Baskış, Edebi Eser Kategorisinde İl Birincisi olarak ilçemizi ve okulunu temsil etti.
Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit tarafından dereceye giren ve birinci olan öğrenciye ödülünü takdim etti. Eryiğit, başarısından Habib Güleser Öztaş İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Ayşenur Baskış’ı, öğretmen ve okul idaresini tebrik etti.

Sponsor
Önceki İçerikGençlere Kudüs Anlatıldı
Sonraki İçerikEryiğit, öğrencilerle yakından ilgilendi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz