İl Birincisi Olan Öğrenci Ödüllendirildi

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliğinde “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi” kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli şekilde yetişmelerini, alkol, sigara, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavrama amacıyla “Bağımlılık” konulu yarışma düzenlendi.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliğinde “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi” kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli şekilde yetişmelerini, alkol, sigara, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavrama amacıyla “Bağımlılık” konulu yarışma düzenlendi. | Sungurlu Haber
Edebi ve Görsel kategorilerinde gerçekleşen yarışmada Habib Güleser Öztaş İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Ayşenur Baskış, Edebi Eser Kategorisinde İl Birincisi olarak ilçemizi ve okulunu temsil etti.
Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit tarafından dereceye giren ve birinci olan öğrenciye ödülünü takdim etti. Eryiğit, başarısından Habib Güleser Öztaş İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Ayşenur Baskış’ı, öğretmen ve okul idaresini tebrik etti.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz