-0.6 C
Sungurlu
02/12/2023
Sungurlu HaberleriEğitimİl Birincisi Olan Öğrenci Ödüllendirildi

İl Birincisi Olan Öğrenci Ödüllendirildi

- Google Reklamı -

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliğinde “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi” kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli şekilde yetişmelerini, alkol, sigara, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavrama amacıyla “Bağımlılık” konulu yarışma düzenlendi.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliğinde “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi” kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli şekilde yetişmelerini, alkol, sigara, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavrama amacıyla “Bağımlılık” konulu yarışma düzenlendi. | Sungurlu Haberleri
Edebi ve Görsel kategorilerinde gerçekleşen yarışmada Habib Güleser Öztaş İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Ayşenur Baskış, Edebi Eser Kategorisinde İl Birincisi olarak ilçemizi ve okulunu temsil etti.
Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit tarafından dereceye giren ve birinci olan öğrenciye ödülünü takdim etti. Eryiğit, başarısından Habib Güleser Öztaş İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Ayşenur Baskış’ı, öğretmen ve okul idaresini tebrik etti.

TRY - Türk Lirası
USD
28,8998
EUR
31,4795
GBP
36,6999
RUB
0,3168
CNY
4,0864
JPY
0,1968

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu