İhtiyaç Sahipleri Yararına Kermes Düzenleniyor

Sponsor

Sungurlu Rehber Derneği ihtiyaç sahibi aileler ve öğrenciler yararına kermes düzenliyor.
Dr. Sedat-Melahat Baran Ortaokul’nun karşısında bulunan Karteler Apartmanı altında açılan kermesten elde edilecek gelirin tamamının ihtiyaç sahibi aileler ile ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kullanılacağı belirtildi.

Sungurlu Rehber Derneği ihtiyaç sahibi aileler ve öğrenciler yararına kermes düzenliyor. | Sungurlu Haber
Dernek temsilcileri, “Zenginden alıp fakire verme, fakir ile zengin arasında köprü olma mefhumlarının şuan gerçekleştiği bir yerde bulunuyoruz. Allah’a hamdolsun ki, bizlere böyle bir fırsat nasip etti. Duyarlı halkımızın kermese ilgisi çok yoğun oldu. Kitap, çeyizlik ve zücaciye ürünlerinin yanı sıra yemek ve kek, pasta ve tatlı çeşitleri de kermesimizde bulunmaktadır.” dediler.

Sungurlu Rehber Derneği ihtiyaç sahibi aileler ve öğrenciler yararına kermes düzenliyor. | Sungurlu Haber

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKılıç Sungurlu’da Odaları Ziyaret Etti
Sonraki İçerikŞehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Kütüphanesi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz