İhlas Pazarlama ve Türkiye Gazetesi, Yeni Yerinde Hizmete Başladı

Sponsor

İhlas Pazarlama Türkiye Gazetesi Sungurlu Temsilcisi Osman Çeliker, Sungurlu Temsilciliğimiz 40 yıla varan Türkiye Gazetesi Sungurlu Temsilciliği ve İhlas Pazarlama halen yeni şubemiz de devam etmektedir. Her sabah 100’ün üzerinde ev, 300’ün üzerinde işyerine sabah erken saatte gazetesi dağıtılmaktadır diyen Çeliker, “Tüm Sungurlu halkımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Çeliker ayrıca su arıtma bakım ve montaj, değişim hizmetleri de verdiklerini belirterek, 0364 311 26 01 telefon numarasından kendilerine ulaşabileceklerini kaydetti.

Sponsor
Önceki İçerikÇalınan Eşyalar Zulalar Halinde Ele Geçirildi
Sonraki İçerikOkullar Bakıma Alındı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz