İcra Komitesi Seçimleri Yapıldı

Sponsor

Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz yaptığı açıklamada, “38 üyesi olan Genç Girişimciler Kurulu seçiminde 22 tanesi oy kullandı. Seçimde Nejat Kolcu, Osman Mengüç, Sefa Kılıç ve Ragıp Özsarı asil üye olarak seçilirken, Erdal Kürbüz, Nail Kurman, Onur Tunçay ve Emir Can Aydoğan yedek üye olarak seçildi” dedi.
Kürbüz ayrıca 3 üyesi bulunan Kadın Girişimciler Kurulu’nda ise 2 üyenin oy kullandığını, seçimde asil üye olarak Elif Gökçen Şahiner’in, yedek üye olarak ise Yasemin Bolat’ın seçildiğini ifade etti.

Sponsor
Önceki İçerikHafızlık Kuran Kursunun Temeli Atıldı
Sonraki İçerikOtomobil Şarampole Devrildi : 2 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz