Hyundai Türkiye Fabrikasındaki Yatırımlarını Artırıyor

Sponsor

Ford, Volkswagen gibi firmaların Türkiye’de üretim yapması ve iş birliği içinde bulunması otomobil şirketleri arasındaki rekabeti artırdı. Türkiye‘de otomobil üretmenin üretici ve kullanıcı açısından yararlı olacağı fikri tüm firmalara yayılmış durumda. Ford’un son çekicisi olan F-MAX‘in Türkiye’de üretilmeside bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Son dönemde birçok otomobil üreticisinin Türkiye'deki üretimlerini artırmaları üzerine Hyundai'de boş durmadı. Hali hazırda bu fabrikaya oldukça önem veren Hyundai artık bu önemi artıracak. | Sungurlu Haber

Hyundai’nin İzmit‘te bulunan fabrikası oldukça güzel bir yere sahip. Fabrika yılda 230 bin araçüretme kapasitesine sahipken bu bölgede 351 personel ve 49 adet robot çalışıyor. Yapılan yeni yatırımlar ile bu veriler artacaktır. Ancak Hyundai bu kararın ardından ilk hangi modeli üretecek?

Sponsor

Hyundai yatırımların ardından Türkiye’de i20 modelini üretmeyi tercih etti. Yeni bir karar ile araci çift renk üretmeye karar veren Hyundai artık i20 için 11 farklı renk seçeneği sunacak. Peki nasıl çift renk olacak?

Son dönemde birçok otomobil üreticisinin Türkiye'deki üretimlerini artırmaları üzerine Hyundai'de boş durmadı. Hali hazırda bu fabrikaya oldukça önem veren Hyundai artık bu önemi artıracak. | Sungurlu Haber

Aslında günümüzde Mini Cooper’dan veya Renault Captur’dan bildiğiniz aracın tavanının, A sütununun ve C sütununun botalı olduğu model. Ki bu tarz i20’ye de gayet yakışmış.

Umarız bu yatırımlar hem Türkiye hemde üretici firmalar için iyi şeyler getirir. Bakalım Türkiye’deki yatırımların artması Hyundai‘nin Türkiye pazarını nasıl etkileyecek? Sıfır araç fiyatlarında önümüzdeki dönemlerde bir değişiklik olacak mı?

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, “Söz Verdik, Yapıyoruz”
Sonraki İçerikMeteoroloji Saat Verip Uyardı: Tüm Yurt Balkanlardan Gelecek Soğuk Havanın Etkisine Girecek
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz