Hüsnü Yahya Efendi Hayatını Kaybetti

Sponsor

Bir süredir Ankara'da yoğun bakımda tedavi gören Uşşaki/Gülzari tarikatının önemli şahsiyetlerinden hemşehrimiz şeyh Fehmi efendinin oğlu Hüsnü Bayık (Hüsnü Yahya Efendi) hayatını kaybetti. | Sungurlu Haber
Hüsnü Yahya Efendi’nin cenazesi gece saatlerinde Sungurlu’ya getirildi. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner gece Sungurlu Devlet Hastanesi’ne giderek Hüsnü Yahya Efendi’nin ailesine başsağlığı diledi.
Şahiner yayınladığı mesajında, “Ankara’da yoğun bakımda tedavi gören Hüsnü Efendi bir süredir rahatsızlığından dolayı tedavi görüyordu. Kendisi ile görüşme şansımız olmasa da ailesi ile sürekli irtibat halindeydik. Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Bir süredir Ankara'da yoğun bakımda tedavi gören Uşşaki/Gülzari tarikatının önemli şahsiyetlerinden hemşehrimiz şeyh Fehmi efendinin oğlu Hüsnü Bayık (Hüsnü Yahya Efendi) hayatını kaybetti. | Sungurlu HaberHüsnü Yahya Efendi’nin cenazesi bugün Sungurlu Ulu Cami’de kılınacak Cuma namazını müteakiben Tirkeş Köyü’nde defnedilecektir.

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner’den Asırlık Nineye Sürpriz Doğum Günü
Sonraki İçerikKayrıcı Avrupa Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz