Hüsnü Yahya Efendi Hayatını Kaybetti

Bir süredir Ankara'da yoğun bakımda tedavi gören Uşşaki/Gülzari tarikatının önemli şahsiyetlerinden hemşehrimiz şeyh Fehmi efendinin oğlu Hüsnü Bayık (Hüsnü Yahya Efendi) hayatını kaybetti. | Sungurlu Haber
Hüsnü Yahya Efendi’nin cenazesi gece saatlerinde Sungurlu’ya getirildi. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner gece Sungurlu Devlet Hastanesi’ne giderek Hüsnü Yahya Efendi’nin ailesine başsağlığı diledi.
Şahiner yayınladığı mesajında, “Ankara’da yoğun bakımda tedavi gören Hüsnü Efendi bir süredir rahatsızlığından dolayı tedavi görüyordu. Kendisi ile görüşme şansımız olmasa da ailesi ile sürekli irtibat halindeydik. Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Bir süredir Ankara'da yoğun bakımda tedavi gören Uşşaki/Gülzari tarikatının önemli şahsiyetlerinden hemşehrimiz şeyh Fehmi efendinin oğlu Hüsnü Bayık (Hüsnü Yahya Efendi) hayatını kaybetti. | Sungurlu HaberHüsnü Yahya Efendi’nin cenazesi bugün Sungurlu Ulu Cami’de kılınacak Cuma namazını müteakiben Tirkeş Köyü’nde defnedilecektir.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz