-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyaset“HURDA DEDİKLERİ ARAÇLAR, YILLARDIR HALKIMIZA HİZMET EDİYOR”

“HURDA DEDİKLERİ ARAÇLAR, YILLARDIR HALKIMIZA HİZMET EDİYOR”

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından ilçeye hibe edilen minibüsle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.

Şahiner, “Birinci dönem belediye başkanlığım sırasında AK Partili bütün Büyükşehir Belediyelerinden defalarca araç, gereç ve malzeme talep ettim, maalesef hiçbir belediyeden yardım göremedim. Sizin hurda dediğiniz araçlar yıllardır halkımıza hizmet etmeye devam ediyor” dedi.

SOSYAL MEDYADA ÇOK TARTIŞILDI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla Sungurlu Belediyesine bir minibüs hibe edildi. Sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayan Başkan Şahiner, Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etmiş, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Sungurlu Belediyesine bir minibüs hibe ettiğini duyurmuştu.

- Advertisement -

Bu açıklamanın ardından paylaşıma ve yapılan haberlere yorum yapan vatandaşlar, aracın eski olması nedeniyle tepki göstermişti.

NEDEN BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETTİ?

Konuyla ilgili bir açıklama daha yapan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Birinci dönem belediye başkanlığım sırasında AK Partili bütün Büyükşehir Belediyelerinden defalarca araç, gereç ve malzeme talep ettim, maalesef hiçbir belediyeden yardım göremedim. Şimdi İttifak ortağımız olan belediyelerden gelen yardımlar neden birilerini rahatsız ediyor?” diye sordu.

ONLARA KÖTÜ BİR HABERİM VAR!

Başkan Şahiner, açıklamasının devamında “Dün mesire kafede milli servetimize zarar verenlere sevinen zihniyet ile bugün araç filomuza kazandırılan araçtan rahatsız olan zihniyet aynı güruhtur. Onlara kötü bir haberim var, belediyemize yardımlar gelmeye devam edecek” ifadelerine yer verdi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,3074
EUR
28,8319
GBP
33,1632
RUB
0,2835
CNY
3,7382
JPY
0,1832

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu