-0.6 C
Sungurlu
14/03/2023
Sungurlu HaberleriGündemHÜKÜMLÜLER İZİNDE, SUNGURLU DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ MESAİDE

HÜKÜMLÜLER İZİNDE, SUNGURLU DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ MESAİDE

- Google Reklamı -

Sungurlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, 1-7 Ekim 2021 tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Ulu Cami’nin temizliğini yaptılar.

ULU CAMİ’NİN TEMİZLİĞİNİ YAPTILAR

Yapılan açıklamada, “Sungurlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce kurumsal ilişkileri geliştirme ve işbirliği potansiyelini açığa çıkarma amacıyla ilçede bulunan kurum ve kuruluşlar ziyaret edilmekte önemli gün ve haftalar kapsamında ilgili kurumlara ziyaretler gerçekleştirilmektedir. Müdürlük tarafından daha öncesinde Şehitler ve Gaziler Derneği ziyareti gerçekleştirilmiş, Derneğin ve Şehitliğin temizliği ve bakımı yapılmıştır. Devam eden faaliyetler kapsamında 1-7 Ekim 2021 tarihleri aralığının Camiler ve Din Görevlileri Haftası olması münasebetiyle İlçe Müftülüğü, Denetimli Serbestlik Müdürü Mesut Öztürk ve Denetimli Serbestlik Şefi Serkan Eyüp Soruklu tarafından ziyaret edilmiş İlçe Müftüsü İbrahim Köksal ile yapılan istişare sonucu ilçede bulunan Ulu Caminin temizliğinin müdürlük personelleri tarafından gerçekleştirilmesi yönünde fikir birliğine varılmış, pandemi nedeniyle hükümlülerin izinli olduğu, söz konusu şartların bitimini takiben ilçemizde bulunan toplam 30 caminin temizlik ve bakım işlerinin denetimli serbestlik tedbiri altında bulunan yükümlülerce gerçekleştirileceği ve bu tür faaliyetlerin devamının geleceği İlçe müftüsü İbrahim Köksal’a iletilerek ziyaret tamamlanmıştır. Ziyaretin akabinde de ilçemizde bulunan Ulu Caminin temizlik, bakım ve çevre düzenleme işleri Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personellerince yerine getirilmiştir” dendi.

- Advertisement -

Denetimli Serbestlik Müdürü Mesut Öztürk ise ilçemizde bulunan kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde bu tür faaliyetlerin devam edeceğin ifade etti.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
733TakipçilerTakip Et
1,660AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!