HEYECANLA BEKLENEN YARIŞMALARA BAŞVURULAR BAŞLADI

Sponsor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ülkemiz genelinde gençlerin sosyal ve kişisel gelişimlerine katkı sunmak, gençlerin sanatsal yeteneklerini ortaya koymalarına imkân tanımak ve yetenekli gençleri ödüllendirmek amaçlarıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı gençler arası Şiir, Bilgi, Tiyatro, Münazara dallarında Kültür ve Sanat Yarışmaları düzenliyor.

Sungurlu Gençlik Merkezinden yapılan açıklamada; Yarışmalara gençlerimiz online olarak https://gencizbiz.gsb.gov.tr/ internet adresinden ve Gençlik Merkezine şahsen gelerek başvuruda bulunabileceklerdir. Yarışmalarımız İl birinciliği, bölge birinciliği ve Türkiye finali olmak üzere 3 aşamada gerçekleşecek olup, derece yapan gençlerimiz ödüllendirilecektir. Bu yarışmalara ilçemiz Gençlerinin katılımlarını bekliyoruz.

Sponsor
Önceki İçerik103 KİŞİLİK İŞE 1600 KİŞİ BAŞVURDU
Sonraki İçerikYURT MÜDÜRLERİ TOPLANTISI SUNGURLU’DA YAPILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz